вул. Гарматна, 10

(044) 228 68 67
метро «Шулявка»

Посмотреть на карте Києва

У цьому районі Шулявки проживає багато киян, тому ми вирішили відкрити тут свою філію на вулиці Гарматній, щоб кожен бажаючий зміг навчитися водінню у професіоналів. Наша автошкола на Шулявці – краще рішення для зайнятих людей, так як ми готові організовувати індивідуальні лекції та проводити практичні заняття у зручний для клієнта час. Важливо, що до нас можуть прийти і домогосподарки, і студенти – вартість наших послуг доступна кожному!

Гарна автошкола на вулиці Гарматна – це не тільки красиві машини і офіс під будинком. Це в першу чергу знання і практика, якими необхідно оволодіти, для того щоб відчувати себе в безпеці на будь-якій дорозі.

Весь курс з навчання водінню складається з 143 годин. Основна частина, що складається з 70 годин, передбачає собою теорію, тобто вивчення правил дорожнього руху. Автошкола, потім 8 годин відводить для того, щоб учні ознайомилися з будовою автомобіля, правилами щодо його використання та обслуговування; 12 години відводяться під освоєння основ водіння і безпеки на дорожньому полотні. 10 годин учні знайомляться з ринковою економікою і водійських етикою. Решта годинник – це головна частина, яка повністю присвячується відпрацювання навичок водіння, а на консультації та іспити передбачено 3 години. Автошкола Київ! Ви можете не тільки освоїти курси водіння транспортного засобу, а й удосконалити вже наявні навички.

АВТОМОБІЛІ

АУДИТОРІЇ

 

 

 

5 Comments

  1. Людмила

    Автошколу БОЛЛИД посещаю уже месяц, и я всем очень довольна. Немного расскажу об автошколе. Преподаватели прекрасные вежливые люди, видно, что знают о чем говорять. Все кто занимается со мной в группе очень довольны своими инструкторами, они действительно мастера своего дела и хорошие психологи. Очень тёплая атмосфера. А вождению обучают очень терпеливые инструктора, что не мало важно, благодаря которым теперь могу без страха водить автомобиль. Автошколе на Гарматной большой плюс за хорошее расположение офиса, недалеко от метро, теплая аккуратная аудитория, все как и должно быть в автошколе такого уровня.Отдельное спасибо директору автошколы – очень приятный и отзывчивый человек. И вообще коллектив администраторов и преподавателей очень приятный. В общем всем довольна! Спасибо Вам огромное за качественное обучение!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *