Навчання в автошколі «Боллід»

Навчання в автошколі “БоллiД” проходить 2.5 місяця і включає теоретичний і практичний курс підготовки.

Теоретичний курс містить вивчення дисциплін :

  1. правила дорожнього руху (ПДД);
  2. технічне облаштування автомобіля;
  3. основи безпеки дорожнього руху;
  4. надання першої медичної допомоги.
ТАБЛИЦЯ ОСНОВНИХ ВОДІЙСЬКИХ КАТЕГОРІЙ

А1 – водійська категорія мопеди, моторолери і інші двоколісні транспортні засоби, робочий об’єм двигуна яких не більше 50 кубічних сантиметрів

А – водійська категорія мотоцикли і інші транспортні засоби, у яких робочий об’єм двигуна перевищить 50 кубічних сантиметрів

В – водійська категорія автомобілі, дозволена максимальний маса які не перевищує 3500 кілограм, а кількість сидячий місце, окрім водійський, – вісім

С1 – водійський категорія призначений для перевезення вантаж автомобіль, дозволений максимальний маса який від 3500 до 7500 кілограм

С – водійський категорія призначений для перевезення вантаж автомобіль, дозволений максимальний маса який більше 7500 кілограм

Викладачі автошколи в Києві “БоллиД” навчать Вас, як правильно користуватися правилами при русі по дорогах. В процесі вивчення правил дорожнього руху (ПДД) застосовується такий найважливіший елемент навчання як наочна демонстрація матеріалу, що вивчається.

За допомогою макетів моделюються різні дорожні ситуації. Такий спосіб подання учбового матеріалу сприяють глибокому розумінню вимог правил дорожнього руху (ПДД), полегшує і прискорює засвоєння великого об’єму інформації, необхідного водієві для безпечного управління автомобілем. Практичний курс проходиться індивідуально на сучасних автомобілях (наш автопарк).

Приходьте на курси водіння, уроки водіння за 2,5 місяця, водіння АКПП і МКПП

 

Навчання проводиться на спеціально обладнаних автомобілях різних моделей досвідченими інструкторами. Навчання проводиться по погодженому з Вами графіку в слушний для Вас час.

Практичне зайняття (водіння) починається, приблизно, через 10-15 днів після початку навчання. Їх метою є дати можливість абітурієнтові (навчання водінню) отримати навички практичного водіння і згодом упевнено почувати себе за кермом.

Водіння в нашій автошколі (автошкола в Києві) в основному – це “жорстка їзда по місту”, після якої майбутній водій не боятиметься величезної кількості машин і низької культури водіння властивою на наших дорогах. Природно, що є люди, для яких управління автомобілем спочатку буде нелегким завданням, спеціально для них передбачені додаткові уроки по водінню за окрему платню на автомобілях з механічною або автоматичною коробкою передач на вибір.

Іспити в ДАІ

Після вдалої здачі внутрішніх іспитів в автошколі (автошкола Київ), які включають теоретичну частину (правила дорожнього руху ПДД) і практичне водіння автомобіля, курсанти складають іспит в Міжрайонному реєстраційно-екзаменаційному відділі ДАІ (МРЭО).

 


Автодром (карта) МРЭО ГАИ на Туполева

До іспитів в ДАІ допускаються особи, що досягли 18-річного віку, внутрішні іспити, що успішно здали, в автошколі “БоллиД”. Іспити проводяться в дні згідно затвердженого Державтоінспекцією графіку.

До іспитів допускаються особи, що мають при собі паспорт з пропискою, що діє на момент складання іспитів.

Теоретичний екзамен з правил дорожнього руху (ПДД) проводиться в спеціально обладнаному комп’ютерному екзаменаційному класі. Для успішної здачі іспиту необхідно правильно дати відповідь на 20 питань (допускається не більше 2-х помилок).

Практичний іспит в ДАІ проходить на автомобілі автошколи “БоллиД”, на якому проходило навчання. Екзамен з водіння автомобіля робиться в місті по затвердженому маршруту. А це вулиці, прилеглі до МРЭО ДАІ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *